آموزش زبان انگلیسی
loading...

آموزش زبان انگلیسی

بازدید : 64 پنجشنبه 12 مرداد 1396 زمان : 11:18یک دفتر خاطرات یا وبلاگ به زبان انگلیسی داشته باشید

یادگیری زبان انگلیسی با دفتر خاطرات - بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل این است که به انگلیسی یادداشت کنید. نوشتن می تواند یک فعالیت خلاقانه و آرامش بخش باشد. داشتن یک دفتر خاطرات یا وبلاگ به زبان انگلیسی بهترین راه برای تمرین مستمر زبان است. علاوه بر اینکه اوضاع گرامرتان بهتر می شود، می توانید کاربرد زبان انگلیسی در زندگی روزانه را هم بهتر یاد بگیرید.


مقاله مرتبط: چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیریم؟

می توانید در مورد تعطیلات ناامیدکننده ی خودتان که به خاطر بارندگی بهم خورده یا در مورد مسابقه ی هیجان انگیز والیبالی که از تلویزیون تماشا کردید بنویسید. همه چیز به خودتان بستگی دارد!

هر وقت که دوست داشته باشید می توانید بنویسید. حتی اگر هر هفته یک مطلب هم بنویسید برای تان خوشایند خواهد بود. اما باید هر هفته بیشتر تلاش کنید. برای خودتان اهدافی تعیین کنید تا بیشتر و سریع تر بنویسید.

اگر شما ایده آل گرا هستید و دوست ندارید اشتباهی انجام بدهید، می توانید خاطرات یا وبلاگ تان را به یک فرد انگلیسی زبان نشان بدهید تا آن را برای تان تصحیح کند.  اگر کسی را نمی شناسید اصلا نگران نباشید، چون lang-8 یک سایت تبادل زبان عالی است که زبان آموزان می توانند از طریق آن، در نوشتن به هم دیگر کمک کنند. تازه اگر به نوشته های قبلی تان نگاهی بیندازید و ببینید که چقدر پیشرفت داشته اید اعتماد به نفس تان هم بیشتر می شود.

با دوستان خود که به این موضوع علاقه‌ دارند انگلیسی حرف بزنید

اعتماد

یکی دیگر از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل این است که با دوستان خود یک جلسه برگزار کنید. لازم نیست یک مهمانی بزرگ داشته باشید، حتی یک دور همی کوچک هم یک روش خوب برای تمرین زبان انگلیسی است.

می‌توانید در منزل از دوستان تان بخواهید تا داستان هایی ترسناک یا طنز یا هرچه که دوست دارید به زبان انگلیسی آماده کنند.

لازم نیست حتما مراسم‌ بزرگی برپا کنید. می توانید یک شب با دوستان تان فیلم انگلیسی تماشا کنید یا یک غذای سنتی از یک کشور انگلیسی زبان را به کمک دستور پخت انگلیسی بپزید. اصلا مهم نیست که چه کاری انجام می دهید فقط دور هم جمع شوید، تفریح کنید و انگلیسی یاد بگیرید.

از اپلیکیشن‌های رایگان و فوق‌العاده یادگیری زبان استفاده کنید

فروشنده

شاید تصور کنید که اپلیکیشن‌های یادگیری زبان همانند هزاران نرم‌افزار ویندوزی هستند که سالها خریداری کردید و هیچ نتیجه‌ای از آن نگرفتید. همان نرم‌افزارهایی که روز سی دی با هزاران محتوای آموزشی قرار دارند و حتما باید شماره فلان را به شماره فلان بفرستید تا با شما تماس بگیرند و ۱۰۰ هزار تومان از پول ارزشمند شما را نابود کنند. اما اشتباه نکنید چون اپلیکیشن‌هایی مانند Doulingo و Memrise و بسیاری اپلیکیشن‌های آموزش زبان دیگر به شیوه‌ای جدید و با تبدیل یادگیری به بازی توانسته‌اند ابزاری درست کنند که ده‌ها بار راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر از نرم‌افزارهای پیچیده و بی‌نتیجه گذشته شما را به هدفتان برساند. بزرگترین حسن این ابزارها هم این است که هزینه‌ای برای شما ندارند و می‌توانید رایگان آن‌ها را استفاده کنید.

بازی های رایانه ای انگلیسی انجام بدهید

انجام بازی های رایانه ای انگلیسی، یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل است. وقتی صحبت از یادگیری زبان است، اغلب مردم حتی به بازی های رایانه ای فکر هم نمی کنند، در حالی که بازی های تک نفره یا گروهی آنلاین یک راه خیلی خوب برای تقویت خواندن، شنیدار و گفتار انگلیسی هستند.

می‌دانستید که از طریق همین بازی ها می توانید دوستان انگلیسی زبان هم پیدا کنید؟

بازی های تک نفره معمولا تخیلی هستند و شامل استفاده از جادو و کشتن هیولاها هستند و در آن‌ها در نهایت به یک قهرمان بزرگ تبدیل می شوید. چون مکالمات این بازی ها خیلی زیاد هستند، با بازی کردن حتی یکی از آنها دایره ی لغات تان بزرگ تر می شود. هم چنین برای یادگیری مشتاق می شوید، چون برای اینکه بتوانید بازی را تمام کنید باید به تمام دیالوگ ها گوش کنید و آنها را بفهمید.

نگران کلمه های جدید نباشید، چون به محض بازی کردن به آنها عادت می  کنید. معروف ترین بازی های تک نفره که انگلیسی تان را تقویت می کنند «Final Fantasy» ،«Legend of Zelda» و «Dragon Quest» هستند.

بازی های گروهی تجربه ی بیشتری برای تان خواهند داشت؛ چون با گروه بزرگ تری از افراد آنلاین سر و کار دارید. یکی از معروف ترین بازی ها «World of Warcraft» است. می توانید خودتان یک شخصیت طراحی کنید و با تلاش و جستجو بازی کنید. بهترین قسمتش این است که می توانید یک تیم تشکیل بدهید و با دیگران ارتباط برقرار کنید. مکالمات، معمولا غیررسمی و ساده هستند و در یک پنجره روی صفحه نمایش تایپ می شوند. این یک روش هوشمندانه است تا بتوانید سریع انگلیسی فکر کنید.

اگر عاشق ماجراجویی هستید و هِدسِت هم دارید می توانید صحبت گروهی را هم امتحان کنید. این قابلیت به شما کمک می کند به مکالمات ملحق شوید و با آدم های جدیدی آشنا شوید. حرف زدن با صفحه نمایش ممکن است اولش کمی عجیب و غریب به نظر برسد اما یک روش بامزه برای یادگیری زبان انگلیسی است. اما خب باید حواس‌تان را جمع کنید، ممکن است به این بازی ها معتاد شوید!

بازدید : 62 چهارشنبه 11 مرداد 1396 زمان : 11:36

0lt;p>Very Clever Boy – level 1

This news is about a boy. He is 11 years old. He is from England. He takes the Mensa IQ test. His score is 162. He could be more clever than Albert Einstein or Stephen Hawking.

One of the boy’s hobbies is badminton. He wants to use his intelligence to help the world.

Difficult words: Mensa IQ test (a test that shows how much information you know and how you solve problems), score (how well you do in something), could (it is possible that; can; may be).

Very Clever Boy – level 2

An 11-year-old boy scored 162 in the Mensa IQ test. Only around 2 per cent of people reach a score higher than 132, which is a ticket to the Mensa club. The boy’s IQ could be higher than Einstein’s or Stephen Hawking’s.

The boy is from a town in England and one of his hobbies is badminton. He wants to use his intelligence to help the world.

He said that the test was not ’that difficult’, but he admitted that he had to guess on a few questions because there was not enough time.

Difficult words: Mensa (a group of people who believe that they are very smart), IQ test (a test that is supposed to measure how much information that you know and how you solve problems), admit(say that something is true).

Very Clever Boy – level 3

An 11-year-old from a town west of London scored 162 in the Mensa IQ test, meaning that his brain could be brighter than Stephen Hawking’s or Albert Einstein’s.

He said that the test wasn’t ’that difficult’ but admitted that he had to guess a few questions as there was not much time. Arnav, whose hobbies include badminton, wants to use his intelligence to help the world.

Only around 2 per cent of people reach a score higher than 132, which is a ticket into the Mensa club.

Difficult words: a ticket into somewhere (how you get into something, usually something difficult).

پسر بسیار باهوش! سطح میانی

یک پسر ۱۱ ساله در تست IQ Mensa امتیاز ۱۶۲ را کسب کرد. تنها حدود ۲ درصد از مردم می توانند به امتیازی بالاتر از ۱۳۲ برسند، که بلیتی است برای ورود به کانون Mensa. IQ این پسر می تونه بیشتر از انیشتین و استیون هاوکینگ باشد.

این پسر اهل شهری در انگلیس است و یکی از سرگرمی هایش بدمینتون است. او می خواهد از هوشش برای کمک به دنیا استفاده کند.

او گفته است که تست خیلی سخت نبود، اما تایید کرد که مجبور بود که جواب بعضی سوال ها را حدس بزند چرا که وقت کافی نداشت.

منبع: http://baranenglish.com/academy/study

بازدید : 69 سه شنبه 10 مرداد 1396 زمان : 13:15

1- مهارت شنيداري (listening )
براي آموزش زبان خارجي لازم است ابتدا دانش آموزان در حد لزوم در معرض زبان قرار گيرند تا مهارت هاي دريافتي زبان (receptive skills ) را در خود تقويت نمايند و سپس از آنها خواسته شود تا دست به توليدزبان بزنند ، مهارت شنيداري براي رسيدن به اين هدف نقش مهمي ايفا مي كند .
مهارت شنيداري مي تواند به دانش آموزان كمك كند تا دانش پايه زباني را در خود تقويت كنند. انجام فعاليت هاي زير مي تواند به توسعه مهارت شنيداري كمك كند:
1- شنيدن و تكرار كردن (listen and repeat )
2- شنيدن و اشاره كردن يا شنيدن جور كردن (listen and point or listen and match )
3- شنيدن و خواندن (listen and repeat )
4- شنيدن و انجام دادن (listen and do )
2- مهارت گفتاري (Speaking )
اين مهارت به دانش آموزان فرصت مي دهد تا الگوهاي زباني جديد را بطور شفاهي تمرين كرده و توليد نمايند . انجام فعاليت هاي زير مي تواند به توسعه مهارت گفتاري كمك كند:
1- ايفاي نقش (role play )
2- انجام تمرينات شفاهي (oral drills )
3- بازگو كردن يك متن كوتاه شنيده شده يا خوانده شده
4- شرح فعاليت هاي روزمره
5- حدس زدن و كامل كردن ادامه يك متن از طريق گوش كردن يا يك متن ناقص
6- توصيف يك تصوير و يا چند تصوير مربوط به هم.
7- مقايسه بين دو يا چند تصوير

3- مهارت خواندن (Reading )
در تدريس مهارت خواندن ، زبان آموزان ابتدا به صورت منظم با حروف الفبا آشنا مي شوند. سپس با روش ديدن و گفتن (look and say ) بيان كلمات را به عنوان يك واحد به طور شفاهي تمرين
مي كنند. خواندن كلمات جديد با روش (listen and read ) انجام مي شود و معاني آن نيز به وسيله تصا وير درك مي شوند. تشخيص كلمات جديد و تسلط بر شكل نوشتاري آنها به وسيله
تمرينات موجود در كتاب كار و به كارگيري جداول و غيره تقويت مي گردد. در گام بعدي به دانش آموزان كمك ميگرد دتا بين حروف نوشته شده در يك كلمه وتلفظ آنها ارتباط برقرار كنند (phonics ) .
به تدريج زبان آموزان مهارت خواندن خود را با خواندن جملات كوتاه توسعه مي دهند تا جايي كه قادر خواهند بود تا متون خواندني را خوانده و درك نمايند و به سئوالات آن پاسخ دهند.
4- مهارت نوشتن (Writing )
از آنجايي كه نگارش زبان فارسي با انگليسي كه يك زبان خارجي مي باشد متفاوت است . لازم ا ست كه دانش آموزان به انجام يك سلسله فعاليت هاي كه در اصطلاح فعاليت هاي ” پيش نوشتاري“ گفته ميشود مبادرت ورزند. هدف از اين نوع فعاليت ها ايجاد هماهنگي در كنترل حركات دست و چشم ، رعايت فاصله و تمرين و ممارست در حركات روان و سريع قلم با خودكار جهت دست يابي به ريتم طبيعي نوشتن حروف در انگليسي مي باشد. مهارت دستخط با حركات ساده شروع شده و ابتدا با نمرين الگوهاي حروف و سپس به نوشتن حروف بزرگ و كوچك ادامه مي يابد . در نهايت به ارتباط حروف با يكديگر به شكل تقريبا سر هم (semi – cursive ) ختم مي گردد . با انجام اين كار دانش آموزان به يك دستخط زيبا ، واضح و روان دست پيدا خواهد كرد. در مرحله بعد ، مهارت نوشتن از طريق انجام تمرينات در كتاب درسي و كتاب كار توسعه مي يابد و در نهايت نوشتن كنترل شده جملات و ساختارهاي گرامري تدريس شده با نظارت معلم انجام مي شود.

بازدید : 62 شنبه 7 مرداد 1396 زمان : 13:14

آموزش زبان انگلیسی با اخبار تکنولوژی بیومتریک که خبر۱۶۲ ام است، که به استفاده از تکنولوژی بیومتریک در فرودگاه های استرالیا اختصاص دارد. متن انگلیسی خبر به همراه ترجمه فارسی را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

آموزش زبان انگلیسی با اخبار تکنولوژی بیومتریکآموزش زبان انگلیسی با اخبار تکنولوژی بیومتریک

Australia to Replace Passports With Biometric Tech
In a move that sounds convenient and a little terrifying, international travelers to Australia may not need a passport by 2020. Officials say that the country is implementing a system to replace the standard paper ID with biometric technology that recognizes faces, irises and/or fingerprints.
If all goes to plan, passengers from other countries will arrive in Australia and walk directly out of the airport just like a domestic traveler. The goal is to have 90% of arrivals passing unmanned electronic stations without hassle sometime between 2019-20. A human would only need to get involved in the event of a travel restriction or technical issue.
The Seamless Traveler system was budgeted to spend $94 million over five years to make the airport process more efficient. For about 10 years, automatic passport scanning stations have been used the 40 million travelers to the land down under. Those stations will be retired under the new system. Reportedly, officials hope to launch a pilot program at Canberra airport in July.
“Our ability to harness the power of big data is increasing exponentially,” John Coyne, head of border security at the Australian Strategic Policy Institute. That may be true, but it doesn’t mean that the Department of Immigration and Border Protection has even figured out what technology it will be using. “The department is asking tenderers to provide innovative solutions to allow arriving travelers to self-process,” a spokeswoman said. So, this is all contingent on the private sector coming forward and making it happen.
While biometric technology has experienced huge leaps of progress, it’s still imperfect and controversial. It also raises ethical concerns with privacy advocates and current iterations have shown racial bias.

جایگزین کردن پاسپورت‌های کاغذی با تکنولوژی بیومتریک در استرالیا
در اقدامی جالب و تاحدودی اضطراب‌آور، مسافران بین المللی استرالیا ممکن است تا سال ۲۰۲۰ به پاسپورت احتیاج نداشته باشند. به گفته‌ی مقامات ، این کشور در حال اجرا سیستمی است برای جایگزین کردن کارت شناسایی کاغذی با تکنولوژی بیومتریک که شامل تشخیص چهره، قرنیه چشم و اثرانگشت است.
اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، مسافرانی که از کشورهای دیگر وارد استرالیا خواهند شد، همانند یک مسافر داخلی، مستقیما و بدون توقف از فرودگاه خارج می‌شوند. هدف آن است که تا حدود سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، نود درصد مسافران از ایستگاه‌های کاملا الکترونیکی، بدون دردسر عبور کنند. تنها زمانی به حضور نیروهای انسانی نیاز خواهد شد که یک محدودیت پرواز و یا مشکل فنی وجود داشته باشد.
سیستم مسافر یکپارچه چنین بودجه‌بندی شده بود که در طی ۵ سال، ۹۴ میلیون دلار را هزینه‌ی بهینه‌سازی پروسه‌ی فرودگاه‌ها کند. برای حدود ۱۰ سال، ایستگاه‌های اسکن اتوماتیک پاسپورت، برای شناسایی مدارک ۴۰ میلیون مسافر استفاده می شدند. با راه‌اندازی این سیستم، ایستگاه‌های فعلی از کار خواهند افتاد. بنابر گزارشات، مقامات امیدوارند تا این سیستم را به طور آزمایشی در فرودگاه Canberra در ماه جولای راه‌اندازی کنند.
جان کوینه، مدیر امنیت مرزی در سازمان مقررات استراتژیک استرالیا می‌گوید: “توانایی ما در به‌کار‌گیری داده‌های بزرگ (Big Data) به صورت تصاعدی در حال افزایش است”. شاید این موضوع درست باشد اما به این معنا نیست که دپارتمان مهاجرت و محافظت مرزی استرالیا هنوز نمی‌داند که دقیقا از چه تکنولوژی استفاده خواهد کرد. به گفته‌ی یکی از سخن‌گویان” این دپارتمان به صورت دوستانه در حال در خواست کردن راهکارهای نوآورانه از کمپانی‌های خصوصی ، برای اتوماسیون پروسه‌ی ورود مسافران است.” بنابراین همه این موضوع مشروط به مشارکت بخش خصوصی است که اتفاق بیفتد.
با وجود آنکه تکنولوژی بیومتریک در سال‌های اخیر جهش های بزگی در جهت تکامل را تجربه کرده است ، اما همچنان ناقص و بحث برانگیز است. علاوه بر این نگرانی های اخلاقی در جهت حامیان حریم خصوصی و گفتگوهای متداول که تبیض نژادی وجود دارد.

موسسه زبان باران بازدید : 73 چهارشنبه 4 مرداد 1396 زمان : 13:15

0با سلام.به دنیای فرهنگ بلاگ و وبلاگ جدید خود خوش آمدید.هم اکنون میتوانید از امکانات شگفت انگیز فرهنگ بلاگ استفاده نمایید و مطالب خود را ارسال نمایید.شما میتوانید قالب و محیط وبلاگ خود را از مدیریت وبلاگ تغییر دهید.با فعالیت در فرهنگ بلاگ هر روز منتظر مسابقات مختلف و جوایز ویژه باشید. در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از قسمت مدیریت با ما در ارتباط باشید.برای حفظ زیبابی وبلاگ خود میتوانید این پیام را حذف نمایید.امیدواریم لحظات خوبی را در فرهنگ بلاگ سپری نمایید...

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 5
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 8
 • باردید دیروز : 17
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 28
 • بازدید ماه : 28
 • بازدید سال : 487
 • بازدید کلی : 1019
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی